Onlinediyetim.com ile Aristo Diyeti

Dr. Gönül Ateşsaçan ile online görüşerek
Aristo Diyetine hemen başlayabilirsiniz!

Uzaktan Diyet Programı

Uzaktan diyet nedir?

Kilo vermek birçok kişinin gözünü korkutur. Özellikle verilecek kilolar sayıca fazlaysa insan nerden başlayacağını bilemez hale gelir. İnternette bulunan şok diyetleri birkaç gün uygulayarak tüm dengesini bozan ve birkaç gün sonra yeniden çok yemeye başlayan birçok insan vardır. Eğer siz de onlardan biriyseniz ya da denediğiniz hiçbir diyette başarı sağlayamadıysanız kendinize olan güveninizi yitirmeyin. Bu diyetleri sürdüremiyor olmanızın sebebi sizin başarısız, iradesiz ya da güçsüz olmanızdan kaynaklanmaz. Katı kuralların, yasakların olduğu şok diyetler ile başarısızlığa uğramak kaçınılmazdır. Sağlıklı bir diyeti benimsemek ve onu sürdürmek için tek başınıza mücadele etmek zorunda değilsiniz. İhtiyacınızın olduğu noktada bir uzmandan destek alarak zayıflama konusunda başarılara imza atabilirsiniz. Destek almaktan çekinmek ya da korkmak yerine kararlı olabilir. ve bu desteği kabul ederek hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde diyetisyen hizmeti bulamıyorsanız, sürekli seyahat halinde olduğunuz için tek bir diyetisyenle çalışmakta zorlanıyorsanız, yoğun iş hayatı ya da aile hayatı sebebiyle diyetisyenle görüşmeye vakit ayıramıyorsanız uzaktan diyet ile bu desteği kolayca alabilirsiniz.

Online Diyet

Uzaktan diyet programları, internetin olduğu her yerde diyetisyen ile iletişim kurmayı kapsar. E-mail, whatsapp, görüntülü konuşma gibi farklı yöntemlerle nerde olursanız olun diyetisyeninizle görüşme sağlayabilirsiniz. Diyete başlamak önemli bir karar olsa da diyeti sürdürebilmek çok daha fazla önemlidir. İşte diyeti sürdürebilmek için her an yanınızda olabilecek bir uzman görüşü size çok şey kazandırır. Online diyet programı sayesinde internetiniz ve telefonunuz yanınızda olduğu sürece diyetisyeniniz de hep yanınızda olur. Motivasyonunuzu kaybetmenizi engeller ve sizi sürekli yüreklendirir. Böylece diyetinizden uzaklaşmadan sağlıklı ve kontrollü bir şekilde kilo kaybetmeye devam edersiniz.


Gelişen teknolojiler sayesinde artık her şey elimizin altında ve kolayca ulaşabilir hale geldi. Diyet hizmeti de bunlar arasında sayılıyor. Diyetisyeninizle görüşmek için uzun bir yol katetmek, trafiğe katlanmak ya da zamanınızın önemli bir bölümünü feda etmek zorunda değilsiniz. Uzaktan diyet programları evinizde, iş yerinizde, gittiğiniz tatilde ya da restoranda, iş seyahatinde ya da aile buluşmalarında kısacası bulunduğunuz her ortamda diyet desteği almanızı sağlar.


Diyetinizle , öğünlerinizle ya da ilerleyişinizle ilgili aklınızda bulunan her sorunun cevabını uzaktan diyet programı sayesinde hızlıca ve kolayca alabilirsiniz. Diyetinizle ilgili bir şey danışmak için bir sonraki randevunuzu bekleyerek vakit kaybetmemiş olursunuz. Diyet yapmak sabırlı ve motive olmayı gerektirir. Ve bazı anlarda motivasyonu kaybetmek son derece normaldir. Önemli olan hızlı bir şekilde bunu fark etmek ve motivasyonu yeniden sağlamaktır. İşte tam bu noktada bunu hızlı ve kolay bir şekilde yapmak için uzaktan diyet desteği almak önem taşır. Sizin fark edemeğiniz diyet hatalarını, motivasyon düşüklüğünü ya da öğünlerinizin durumunu diyetisyeniniz fark eder ve size destek sağlar.


Online diyet programları diyetisyenlerin takibi açısından da büyük önem taşır. Her bir öğünü, kaçamakları, yapılan hataları ya da başarılı işleyişi yakından takip etmek için online olarak sürekli iletişim halinde olmak işi daha da kolaylaştırır.


Diyeti sürdürülebilmek için her bir randevuyu kaçırmamak ya da kaçırılan randevu sonrası diyet yapmaya olan isteği kaybetmek sık rastlanılan bir durumdur. Direkt olarak kliniğe ya da ofise gitmek zorunda olmadığınızda, kendi zayıflama sürecinizle ilgili her an geri dönüş alabildiğinizde diyetinizi bırakmanız ya da motivasyonunuzu kaybetmeniz için hiçbir sebep kalmaz. Aksine diyet yapmak ve diyeti sürdürmek için çok daha yoğun bir motivasyona sahip olursunuz.

Online Diyet Nasıl Yapılır?

Online diyet programlarının amacı yüz yüze görüşmek için kliniğe gitmek yerine internet yoluyla iletişim kurarak diyet desteğinin verilmesidir. Hangi şehirde ya da hangi ülkede olduğunuzun hiçbir önemi yoktur. İlk yapılması gereken şey genetik testi için saç telinizi göndermektir. Alınan bu saç teli ile yapılacak genetik testinde sahip olduğunuz alerjiler, hassasiyetler, eksik vitamin ve mineraller, hormon düzeni gibi durumlar tespit edilir. Tüm bunlar değerlendirilerek neyin kilo vermeye engel olduğu saptanır. Yapılan değerlendirmeler sonucunda size en uygun beslenme programı oluşturulur. Bu beslenme programının en iyi şekilde uygulanması için whatsapp ile sürekli olarak iletişim sağlanır. Böylece zorlanmadan, mutsuz olmadan ve yalnız hissetmeden sağlıklı bir şekilde kilo verilmesi sağlanır.

1

Bize saç telinizi gönderirsiniz.

2

Saç telinizden genetik testinizi yaparız.
Böylece;

  • Yatkınlıklarınız
  • Hassasiyetiniz olan organlarınız
  • Alerjileriniz
  • Eksik vitamin ve mineralleriniz
  • Hormonal dengesizlikleriniz
  • En önemlisi neden kilo veremediğinizi anlarız.
3

Bir önceki adımda elde ettiğimiz bilgilere
göre size özel bir diyet listesi hazırlarız.

WHATSAPP
HEMEN ARA