Aristo Diyeti

“Aristo Diyeti” İnsan Hayatına dokunan, kurtaran ve koruyan sürdürülebilir bir yaşam kılavuzudur. İlk ay kilonuzun %10'unu vereceğiniz Aristo Diyeti ile hem beslenme kültürünüz değişir hem de sağlığınız korunur.

Aristo Diyeti Nedir?

Aristo Diyeti Yaşam Programı genetik yapınıza ve yaşam tarzınıza göre uyarlanmış bir kodlama sistemidir. Aristo Diyeti kısa dönemli bir program değildir, gerçek hayatta uygulayabileceğiniz beslenme ve yaşam tarzıdır. Aristo diyeti yaşam programı hem hızlı ve kalıcı olarak kilo vermenizi hem de ruhsal ve fiziksel olarak daha dengede olmanızı sağlayacak. Farkındalığınızı da arttıracak bu program ile her gün inceliyorsunuz, zayıflıyorsunuz, daha sağlıklı ve mutlu oluyorsunuz.

aristo diyeti nedir

Aristo Diyeti Nasıl Zayıflatır?

Bu yaşam programı, kişinin beden tipine ve ihtiyacına göre saptanan eksikliklere uygun ve hızlı, yağdan verdiren bir beslenme şeklidir. Tek tip beslenme değildir. Detokslar ile toksinler kolayca atılır. Zihinsel ve bedensel hafifleme sağlayan kombine bir zayıflama yöntemidir. Klasik diyetlerde yaşanan kilo verememe, direnme, açlık hali, yorgunluk ve el ayak titremesi gibi durumlar Aristo Diyeti‘nde yaşanmaz.

Aristo Diyetine Nasıl Başlayabilirim?

İlk olarak saç telinizden genetik testiniz yapılarak şişmanlığınızın nedenini öğreniriz, daha sonra kilo almanıza sebep olan yiyeceklere de dikkat ederek Dr. Gönül Ateşsaçan size özel bir Aristo Diyet listesi hazırlar. Bu listeye bağlı kaldığınız sürece hızlı ve kalıcı kilo vermeye devam edersiniz. Aristo Diyetinde ilk ay kilonuzun %10'unu vermeniz beklenir..

Aristo Diyeti İle İlgili Sorulan Sorular

Aristo Diyeti Ne Kadar Zayıflatır?

Aristo diyeti ile haftada 1 beden, bir ayda ise 2 beden incelebilirsiniz.

Aristo Diyeti Kişiye Özel Mi?

Evet, size özel Aristo Diyet listesi hazırlanmadan önce saç telinizden genetik testiniz yapılır. Bu test ile elde edilen bilgilere göre size özel, hızlı ve sağlıklı kilo vereceğiniz bir Aristo Diyet listesi hazırlanır.

Aristo Diyeti ile Hızlı Kilo Verebilir Miyim?

Aristo Diyetine başlayanlar ilk ay kilosunun %10'unu zorlanmadan vermektedir.

Aristo Diyeti ile Yeni Yaşam Kitabı Yayınlandı!

Aristo Diyeti insan hayatına dokunan, kurtaran ve koruyan sürdürülebilir bir yaşam kılavuzudur. Aristo Diyeti ile beslenme kültürünüz değişir, sağlığınız korunur, hızla ve kalıcı kilo kaybedersiniz.

SORUNUZ MU VAR?

DOKTORA SORU SORUN


WHATSAPP
HEMEN ARA